פעילויות לגמלאים – לחודש האזרח הותיק, ולכל השנה!

אורי-ורם---לעמוד-מי-אנחנו_optimized

מי שמכיר אותנו כבר יודע – זה לא סוד שהקהל האהוב עלינו ביותר הוא האזרחיות והאזרחים הותיקים.
לאורך השנים הופענו כבר בפני קהלים מכל קשת הגילאים, אבל הרגעים הכי מרגשים מתרחשים תמיד במופעים בפניכם – הותיקות והותיקים. יש משהו בגיל השלישי שהופך את הכל ליותר נינוח, אתם כבר פחות מחפשים את השטויות שמסביב, כמו לרקוד על שולחנות, ורוצים פשוט לבוא ליהנות מזמר עברי איכותי וטוב.

רוב המופעים שלנו נתפרו במיוחד עבורכם – בנות ובני גיל הזהב, גמלאים צעירים בגילאי 60-85. אנו מופיעים בפניכם על במות קטנות וגדולות, בכל רחבי הארץ כבר למעלה מ15 שנה – בפעילויות לותיקים מטעם העיריות והמועצות האזוריות, בהיכלי התרבות ובמתנ"סים, בקתדראות ההעשרה, במועדוני הזמר, במופעי חודש האזרחים הותיקים, במופעי קיץ תחת כיפת השמיים, ואיפה לא?!

ובכל פעם מחדש אנחנו מתרגשים מהתגובות שלכם: "החזרתם אותי אחורה בזמן", "לא הפסקנו להתרגש", "הנאה צרופה" – אז הפעם, חברים יקרים – אנחנו מנצלים את ההזדמנות להגיד לכם תודה!

תודה שאתם קהל נאמן שהולך איתנו במשך שנים ומעניק לנו תמיד בסוף כל הופעה חיבוק גדול וכל כך הרבה אהבה! בכל פעם שאנחנו בונים מופע חדש – אנו מדמיינים אתכם בעיני רוחנו וחושבים מה יעשה לכם נעים, מה ירגש ויצמרר אתכם, מה יצחיק אתכם, או בקיצור – איך אנחנו יכולים להעניק לכם שעה וחצי של נחת וטעינת מצברים.

אחרי כל כך הרבה שנים לצדכם, אנחנו יכולים לומר שהצלחנו לזקק את המתכון – איך להדליק את הניצוץ הזה בלב שלכם, לסחוף אתכם לשיר, להעשיר אתכם בידע וסיפורים חדשים אפילו אם מדובר על שירים שאתם מכירים עוד מהילדות.

בשנים האחרונות המופעים הכי נמכרים שלנו לכבוד חודש הגימלאי הם מופע מחווה לאריק איינשטיין, ומופע מחווה ליורם טהרלב. מפגשים מבוקשים נוספים שלנו לגיל השלישי הם מסדרת המופעים שלנו מחווה לזמר העברי המוקדם.

השילוב הזה בין שירת רבים, לבין ביצועים מוזיקליים מוקפדים עם צוות הנגנים המוכשר שלנו, עם הסיפורים והאנקדוטות שמאחורי השירים, עם מצגות מרהיבות לשירת הקהל – כל זה במיוחד עבורכם!

ואתם יודעים, לפעמים שואלים אותי – למה הטקסטים כל כך גדולים במצגות שלכם למילות השירים – והתשובה היא פשוטה – כדי שהם יתאימו ויהיו נוחות לקריאה עבור הקהל שאנחנו הכי אוהבים בעולם – אתם!

זה הכל להיום, שוב תודה לכם, ונתראה על הבמה!
אל תשכחו – הזמן הכי טוב לשיר, הוא עכשיו 🙂

נ.ב –
אם עוד לא נרשמתם – רוצו מהר להירשם למועדון אוהבי הזמר שלנו פה בתחתית הדף.
וכשנתראה בקרוב באחת ההופעות – אל תשכחו לבוא ללחוץ יד ולהגיד שלום – שנכיר אתכם!

מאמרים נוספים

כמה עולה ערב זמר עברי?

אז כמה עולה להזמין ערב זמר / שירה בציבור? אנחנו ישראלים. וישראלים אוהבים להגיע ישר לתכל'ס – כמה זה עולה לי? ערבי שירה בציבור ומופעי

קרא עוד »

כותרת הנעה לפעולה

תת כותרת הנעה לפעולה