מופע מחווה ליורם טהרלב

השירים והסיפורים שמאחוריהם

שהשמש תעבור עלי

ערב הצדעה לפיזמונאי שכתב את מילותיהם של למעלה מ-1000 שירים בזמר העברי – האחד והיחיד, האיש והאגדה, הזקן והחיוך הממזרי – יורם טהרלב!

במהלך המופע נצא למסע בין התחנות השונות בחייו של טהרלב – החל מילדותו בקיבוץ יגור ועד לשנותיו האחרונות ככוכב סטנד-אפ. נכיר מקרוב את שיתופי הפעולה שלו עם המלחינים נחום היימן, יאיר רוזנבלום, נורית הירש, מתי כספי ואחרים, ואת הכתיבה שלו לפסטיבלי הזמר, פסטיבלי הילדים, לתחרות הקדם האירוויזיון וללהקות הצבאיות.

ערב מלא צחוק והומור, ששוזר את סיפורו האישי של יורם טהרלב, בסיפוריהם של השירים שכתב והפכו לנכסי צאן ברזל – הבלדה על יואל משה סלומון, הדרך אל הכפר, אתה לי ארץ, ההר הירוק תמיד, בפרדס ליד השוקת, קום והתהלך בארץ, על כפיו יביא – ועוד רבים וטובים בחגיגה של זמר עברי.

כתבו לנו ונחזור מיד

לשריון תאריך, הצעת מחיר, פרטים נוספים ושאלות:

רם ואורי, רציתי להודות לכם על האירוע המכובד ביותר שהיה לנו לכבוד מסיבת הסיום של שנת הפעילות. ערב מרתק שנגע לכולנו בלב חזק מאוד, ממש נגע לנו במיתרי הלב - ערב מחווה יורם טהרלב (ואני לא אשכח לכם גם את ערב המחווה לאריק איינשטיין לפני שלוש שנים). אני כבר מחכה לשנה הבאה, למופע הבא שלנו יחד. לא נוותר עליכם - אתם חלק מהפעילות שלנו והחבר'ה מחכים לכם. תודה!
פזית טווייג
מנהלת פעילויות תרבות לגמלאים, עיריית הרצליה

מופעים

מופעים נוספים שיעניינו אותך