מופע מחווה לאריק איינשטיין

השירים והסיפורים שמאחוריהם

אורי ורם בליווי הנגנים

יש בי אהבה

ערב זמר משיריו של אריק איינשטיין – הזמר הכי 'ישראלי' בזמר העברי. שלמה ארצי אמר פעם – "לאמריקאים היה את פרנק סינטרה, לצרפתים היה את איב מונטאן, ולנו? לנו היה אריק איינשטיין…"

ובאמת, זהו אחד המופעים הכי מבוקשים שלנו – מופע שמספר את סיפורו של אריק – הנער בעל קול הבריטון הקטיפתי שהסתתר מאחורי החיוך הביישני, תחילת הקריירה המוזיקלית שלו בלהקת הנח"ל עם חיים טופול ואורי זוהר, השתתפותו בהרכבים כמו בצל ירוק, גשר הירקון והחלונות הגבוהים, שיתופי הפעולה שלו עם שלום חנוך, מיקי גבריאלוב, שם טוב לוי, יוני רכטר ועוד.

הערב גדוש בלמעלה מ70 שירים מהרפטואר האדיר של איינשטיין, וכמובן גם בסיפורים מאחורי כתיבתם. את המופע מלווה הרכב נגנים נהדר בביצועים מוזיקליים מלוטשים, ובתוספת מצגת מרהיבה לשירת הקהל. זהו מופע חוצה גילאים לאוהבי אריק איינשטיין ולאוהבי הזמר העברי כולם – אסור לפספס!

בין השירים במופע: עטור מצחך זהב שחור, לי ולך, שכשנבוא, אמרו לו, קח לך אישה, אמא אדמה, סע לאט, אוהב להיות בבית, יש בי אהבה, אני ואתה נשנה את העולם, עוף גוזל – ועוד שירי אריק איינשטיין שתמיד כיף לשיר יחד.

כתבו לנו ונחזור מיד

לשריון תאריך, הצעת מחיר, פרטים נוספים ושאלות:

אורי ורם יקרים, רצינו להגיד לכם המון תודה על ערב קסום במיוחד בכנס איט"ה – עם המופע 'יש בי אהבה' - מחווה לאריק איינשטיין. שרנו איתכם, בכינו איתכם, התרגשנו איתכם, שרנו ממיטב השירים של איינשטיין והיה פשוט ערב קסום במיוחד. היה שם מגוון עצום של גילאים וכולם כולם התחברו - גם לשירים, וגם לסיפורים וגם לאנקדוטות השונות, ונהנינו מכל רגע - פשוט עונג צרוף, המון המון תודה על זה!
ד"ר נעמי אפל
האגודה הישראלית לטיפול התנהגותי קוגניטיבי

מופעים

מופעים נוספים שיעניינו אותך