פס-קול קהילתי

ערב בלתי נשכח בתפירה אישית עבורכם!

השירים שלנו

לצד מופעי הזמר המובנים שלנו אנו מציעים לקהילות כמו קיבוצים, מושבים וארגונים שונים ערב יחודי וחד פעמי בשם 'פס-קול קהילתי – השירים שלנו'

במסגרת הפרויקט כל חבר/ת קהילה מתבקש לבחור שיר אחד עם משמעות עמוקה עבורו – שיר שמתקשר אצלו לחוויה עוצמתית או אירוע מכונן בחיים – שיר שמביא איתו זכרונות, ריחות, טעמים, רגשות. זה יכול להיות שיר ששרו לו בילדות לפני השינה (או שהוא שר לילדיו), שיר שליווה אותו בשרות הצבאי, בכניסה לחופה, או בכל אירוע משמעותי אחר. הבחירה נעשית בטופס מקוון אונליין.

את כל הבחירות שלכם אנו אוספים ומזקקים מתוכן כ15-20 שירים (תוך הקפדה על מגוון שמשלב תקופות שונות, סגנונות שונים, והתאמה לשירת רבים). עבור כל שיר אנו מנהלים 'מיני-תחקיר' מול מי שבחר/ה אותו ומבקשים פרטים נוספים, השלמות של הסיפור, תמונות וקטעי וידאו רלוונטיים.

לאחר מכן אנו מתחילים תהליך שבו השירים הנבחרים נארגים למופע אחד עם ביצועים מיוחדים של ההרכב המוזיקלי, וקטעי קישור מרגשים ביניהם – הכוללים את הסיפורים האישיים שלכם וגם את הסיפורים שמאחורי השיר, יוצריו ונסיבות כתיבתו. את הערב מלווה מצגת מרהיבה עם תמונות, סרטוני וידאו, וכמובן מילות כל השירים – להשתפות הקהל.

בערב המופע מתכנסים חברי הקהילה למפגש חגיגי, ומקבלים את המתנה הכי יפה שקהילה יכולה לקבל – חיבוק מוזיקלי חד פעמי, מרגש ומגבש. פתאום חברים שחושבים שידעו הכל אחד על השני – מגלים סיפורים, סודות ואירועים שלא ידעו עליהם, ופורטים על כל קשת הרגשות – מצחוק ועד דמעות.

 

  • משך הכנת מופע 'פסקול קהילתי' הינו בין 2-3 חודשים ודורש שיתוף פעולה אקטיבי של חברי הקהילה (ימונה נציג של הקהילה / ועדת תרבות שתפקידו לקשר בינינו לבין החברים ולסייע לנו באיסוף החומרים).

  • מפאת המורכבות ביצירת הערב ובשונה מהמופעים האחרים שלנו – אנו מוגבלים ליצירת 3 מופעי פס-קול קהילתי בלבד בכל שנה

  • לתשומת לבכם – זהו מופע פרימיום ומחירו שונה מהמופעים הרגילים שלנו.

כתבו לנו ונחזור מיד

לשריון תאריך, הצעת מחיר, פרטים נוספים ושאלות:

ערב פס-קול קהילתי שקיימנו, היה בליווי סולנים מהמושב - שירים שאנשים בחרו, ורם ואורי מצאו קטעים, סרטונים, וערכו עיבודים לשירים. הערב זכה להתרגשות רבה במושב, ולשיחת הצרכניה (שזה משהו נדיר!) ואנחנו מקווים להמשיך איתם!
ברוריה אוריאלי
תרבות מושב חרות

מופעים

מופעים נוספים שיעניינו אותך