אודות

רם סופר ואורי מוסטקי – עושים כבוד לזמר העברי!

מי אנחנו?

אורי מוסטקי

מעבד, מלחין, קלידן, זמר ונגן כלי הקשה. אורי הוא נצר לשושלת מוסטקי שהורישה לו גנים מוסיקליים במיוחד (אביו הוא המלחין יוסף מוסטקי, ודודו השאנסונר הצרפתי ז'ורז' מוסטקי).

אורי בוגר תואר שני בחינוך ובמוזיקה עם התמחות בהלחנה, רואה בהנחלת הזמר העברי יעוד ושליחות, ומעבר למופעים והפרויקטים המשותפים עם רם, מטפח גם את חלקת האלוהים המוזיקלית שלו עם תלמידים צעירים בבית הספר היסודי, בדגש על חשיפה לקלאסיקות של הזמר העברי המוקדם.

אורי הוא המעבד והמנהל המוזיקלי של הנגנים בכל המופעים שלנו, אבא של ארז, יערה ונטע, חובב כדורעף, ריצות, והמון קפה שחור.

רם סופר

זמר, מנחה ומנצח מקהלות. רם החל את דרכו המקצועית כמורה למוזיקה, אבל מהר מאד הבין שהוא לא מספיק אידיאליסט כדי לשרוד במערכת החינוך והשאיר את העבודה הקשה עם הילדים לאחרים. הדבר הכי טוב שיצא לו מהתקופה ההיא זו ההיכרות עם אורי.

רם הוא מנהל התוכן של המופעים והמשימה שלו בחיים היא אחת – לתפור את התכנית המושלמת שתגרום לכם לשיר במלוא הגרון, לצחוק, לבכות, להתרפק ולהתרגש! מעבר לפרויקטים המשותפים עם אורי, רם הוא אבא של כנען ותמרה, חובב טרקים, בישול, ריצות למרחקים ארוכים ואוכל משמין במיוחד!

נפגשנו בשנת 2006 במהלך שליחות של הסוכנות היהודית, בחורף קר במיוחד במקסיקו סיטי – ופתאום גילינו כמה כיף לנו לעבוד בצמד. מאז ועד היום פשוט אי אפשר להפריד בינינו! 

תחשבו איזה כיף זה לקום בבוקר, לפגוש את אחד החברים הכי טובים שלך, ולעשות איתו את מה שאתם הכי אוהבים בעולם – לשיר ולנגן את מיטב המוזיקה הישראלית, לחקור ולגלות כל פעם פנינים חדשות שלא הכרנו, סיפורים מעניינים שלא שמענו, ובסופו של דבר לעטוף את הכל באריזת מתנה מקושטת בסרט ולהגיש באהבה לקהל הנפלא שלנו!

מיזם 'מפגשים עם זמר עברי' הוקם עבורכם. הדבר שעושה לנו הכי כיף על הנשמה הוא פשוט לפגוש אתכם, אוהבי המוזיקה הישראלית – במסגרת מופעי זמר עברי ברחבי הארץ, כזמרות וזמרים בחבורות הזמר ובמקהלות שלנו, ובפרויקט הקתדרה לזמר עברי, ה'בייבי' החדש שנולד לנו בתקופת הקורונה. 

נתראה בקרוב באחד המופעים, ואל תשכחו לבוא ללחוץ יד ולהגיד שלום שנכיר אתכם

הלקוחות שלנו

למעלה מ-15 שנה על הבמות, מאות מופעים בכל רחבי הארץ