- קיצור של "Two-Teachers" (שני מורים), וגם כתיב "אינטרנטי" למילה האיטלקית tutti שמשמעותה בשפת המוסיקה - נגינה של כל התזמורת יחד (ההיפך מ-solo).

החלה את דרכה בשנת 2007 בחורף קר במיוחד במקסיקו סיטי, כאשר דרכם של שני מורים למוסיקה הצטלבה במהלך שליחות מטעם הסוכנות היהודית. המורים- אורי מוסטקי ועמיתו רם סופר, גילו במהלך שנה של עבודה משותפת את היתרונות העצומים הגלומים בהוראת מוסיקה על ידי שני מורים בו-זמנית, ועם חזרתם לישראל החלו לפתח בגישה זו תכניות לימודים למגוון קהלים וגילאים, בחינוך הפורמלי והלא-פורמלי.

אנחנו ב- מאמינים כי תכנית לימודים משותפת של שני מורים במקביל מציגה בפני התלמידים דיאלוג חינוכי ויצירתי, מתוכנן וספונטני, ומהווה עבורם מודל אידיאלי להתפתחות מוסיקלית. בגישה זו, תלמידים המעוניינים להעמיק ולהעשיר את עצמם בתחומי המוסיקה השונים, ירכשו הרגלי עבודה המבוססים על שיתוף פעולה וחוויה קבוצתית.

בקיץ 2011 השיקה  את מיזם הדגל שלה תחת המותג "זֶמֶר - מפגשים עם זמר עברי". אתר זמר מרכז את פעילויות השירה בציבור, סדרת מופעי הזמר "היו זמנים" מפניני הזמר העברי המוקדם ומגוון תכניות לימודים במוסיקה לילדים, נוער ומבוגרים. לצידן של תכניות אלה ממשיך לפעול פרויקט הדגל שלנו- בית הספר לשירה "בא לי ווקאלי", אשר מטרתו הקמה, ניצוח וניהול מוסיקלי לחבורות זמר כל גיל ומסגרת (יישובים, מקומות עבודה וכו') כמו גם להקות נוער ומקהלות ילדים.
 

 © כל הזכויות שמורות לרם סופר ואורי מוסטקי - 2T Music Education 2007

בניית אתרים וניהול תוכן