זמר - מפגשים עם זמר עברילקוחות והמלצות
 

בין לקוחותינו

כתבו לנו

עיריות ומועצות:
תל אביב, רעננה, כפר סבא, אילת, הקתדרה העממית בכרמיאל, מ.א. חבל מודיעין, מ.א עמק חפר,
מ.א. לב השרון, מ.א גזר, מ.א יואב, מ.א מטה יהודה

קיבוצים ומושבים:
כפר הס, חרות, כפר מנחם, כוכב מיכאל, תל יצחק, גן חיים
גינתון, בארות יצחק, נורדיה, עין ורד, ניצנים, תרום, כפר יונה, אביגדור, רבדים, גלאון

מוסדות וארגונים:
תנועת המושבים, המרכז החקלאי, הסוכנות היהודית, ההסתדרות הציונית, בית הנוער העברי ירושלים, עמותת קלי"ק, קפה אירופה, מרכז תיעוד תל מונד, כפר הנוער בן שמן, עמותת מקהלות מורן, איט"ה - האגודה הישראלית לטיפול התנהגותי

דיור מוגן:
עד מאה ועשרים (הוד השרון), בית בכפר - כפר סבא, בית בכפר - הדרים, אחוזת פולג (נתניה), אחוזת בית הכרם (ירושלים), אחוזת ראשונים (ראשל"צ), פסגת חן (חיפה),
אחוזת בית (רעננה), גני שרונים (אבן יהודה)

למכתבי ההמלצה הקלק כאן

קיבלתם שירות מאיתנו? רוצים להמליץ עלינו?
מלאו את הטופס המצורף והמלצתכם תצורף לאתר
או כתבו לנו
בעמוד הפייסבוק שלנו

 שם ומשפחה:  טלפון:    
 דוא"ל:  מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה   
 
 
 
 
מכתבי המלצה
 

מועדון זמר תל יצחק

הקתדרה העממית כרמיאל

ההסתדרות הציונית

אני רוצה להמליץ בחם על ערבי השירה המענינים והמגוונים של רם סופר ואורי מוסטקי.

בארבעה פרקים מרתקים נחשפנו לתולדות הזמר העברי בא"י. התוכנית משלבת הקלטות נדירות,קטעי וידאו,סרטים ושירים נוסטלגיים. ההסברים על השירים והיוצרים נפלאים וליווי הפסנתר של אורי מקסים.

חן חן לכם על עבודה ברוכה זו.

איה לם
מנהלת מועדון זמר
בקיבוץ תל יצחק כ-25 שנים.

אורי ורם שלום!

תודה בעבור המופע המרגש והמקסים "היו זמנים". מאוד נהנתי , גילינו דברים שלא ידענו.

בכונתינו להזמינכם גם לעונה הבאה!

מיכל דיין
מנהלת מרכז תרבות גמלאי "אשכול"
כרמיאל.

 

 רם ואורי שלום,

ההופעה שלכם ענתה על כל הציפיות שלנו, קיבלנו פידבקים מאוד טובים על הופעתכם. במיוחד ברצוני לציין את העובדה כי תוך יומיים הצלחתם ללמוד שירים חדשים ולהרכיב מחרוזת (שירי בית"ר) שהייתה מאוד חשובה למתי דרובלס ומשפחתו. נהניתי מאוד לעבוד מולכם.נשמח להשתמש בשירותיכם שוב!                                             

בברכה,
איילת שלום
מנהלת פרויקטים
המחלקה לפעילות בישראל
ולמאבק באנטישמיות
ההסתדרות הציונית העולמית

                

דיור מוגן "בית בכפר - כפר סבא"

עיריית רעננה

מועצה אזורית לב השרון

שלום רב,
רציתי לשתף במספר מילים על הופעתם של הצמד רם ואורי ביום העצמאות אצלנו.
 
בהופעה מאד מושקעת גם מבחינת התכנים וגם מבחינת ההגשה, הציגו השניים את סיפור ראשיתו של הזמר העברי בארץ. הסיפורים, המלווים במצגת ובקטעי סרטים, היו מדוייקים ומרתקים, והשניים גם תיבלו הכל בשירה ונגינה של השירים עליהם סיפרו, כאשר על המסך מופיעות מילות השירים מה שמאפשר לקהל להצטרף.
 
הבחירה בשירים מראשית ימי היישוב התאימה לאירוע – מסיבת יום העצמאות שלנו וגם לדיירים, שהיו כאן באותם ימים, והשירים היו שיריהם, השירים שליוו את עשייתם בארץ בצעירותם.              
                                         
באווירה מאד תרבותית, מבלי לצעוק או להרים קול, בליווי עדין והרמוניות מתאימות, חלף לו הערב ביעף, ומה טוב לדעת שלשניים יש עוד ערבים כאלה באמתחתם עם המשך ההיסטוריה של הזמר העברי ושל העם כולו.
 
נהנינו מאד, ואין ספק שנשמח להזמינם לאירועים נוספים בעתיד. מומלץ בחום!
 
עפרה ונקרט,
רכזת תרבות בבית בכפר - כפר סבא
ודיירי הבית

מכתב המלצה למופע 'היו זמנים'-

ביום שישי התקיים מפגש מרגש עם הזמר העברי בהנחיית רם סופר ואורי מוסטקי. רם ואורי הינם מורים למוסיקה, הן בבי"ס יסודי הן בתיכון. יכולתם הקולית ובקיאותם המדהימה בחומר הרשימה וריגשה אותנו מאד. "טעמנו" מזמרת הארץ של ראשוני מלחיניה ומשורריה במסע אל העבר בן למעלה ממאה שנה,בשילוב קטעי רדיו וטלויזיה נדירים ועתיקים.

שרנו מיצירות יואל אנגל אבי מלחיני הישוב העברי, עמנואל עמירן מלחין שירי חג ומועד, שרה לוי תנאי -יוצרת מלחינה וכוריאוגרפית, הצמד נחום נרדי וברכה צפירה - עולם של מיזוג תרבויות, ידידיה אדמון מלחין שירי רועים, מתתיהו שלם, דניאל סמבורסקי החלוץ בהפעלת שירה בציבור בארץ, דוד זהבי, רחל המשוררת, חנינא קרצ'בסקי המחנך המוסיקלי הראשון בת"א ועוד...

הארוע הוכתר כמוצלח ביותר - הנוכחים מאנו לעזוב את המקום וניגשו לברך בחמימות רבה את הצמד. ממתינים בקוצר רוח להמשך שיבוא...


בברכה,
רחלי איריץ
מנהלת היחידה לתרבות בקהילה
אגף תרבות

לאורי ורם היקרים,
עם סיום עונת ההרצאות לבני גיל הזהב במועצה האזורית לב-השרון אני שמחה להמליץ בחום על סדרת המפגשים המוסיקליים "היו זמנים".

לרגל חגיגות השישים למדינת ישראל חיפשתי מנחה להרצאות מוסיקליות אך גיליתי כי לצד תכניות רבות העוסקות בזמר העברי החדש, קיים מחסור בתכנים הקשורים בדור החלוצים. הופתעתי (ושמחתי מאד!) למצוא את מבוקשי דווקא אצל צמד מוסיקאים צעירים – אורי מוסטקי ורם סופר.

אורי ורם מגישים את השירים בצורה מושקעת ומקצועית, כאשר מילות השירים מוקרנות על המסך וכולם מוזמנים להשתתף בחגיגה! ברגע שמתנגנים הצלילים הראשונים, המחיצות בין הבמה לקהל מתמוססות וההרגשה היא ממש כמו פעם, מסביב למדורה.
בין השירים משולבים סיפורים ותמונות, ובמיוחד אהבתי את הרגעים בהם עודדו המנחים את הקהל להשתתף באופן פעיל ולהעלות חוויות וזיכרונות ילדות מהזמנים בהם נכתבו השירים.

סדרת המפגשים נפרשה על פני השנה כולה ובמהלכה התוודענו לפנינים של מוסיקה נפלאה אשר הוזנחה במשך שנים ארוכות. לאחר שאורי ורם ניערו מהשירים את האבק ויצאו איתם אל הבמה, הבנו כי "עוד לא אבדה תקוותנו"- גם בקרב בני הדור הצעיר יש מי שיודעים להחיות מוסיקה טובה ולהרעיד לא רק את מיתרי הקול, אלא גם את מיתרי הלב!

בברכה,
הדסה רוסו
רכזת קשישים

ההמלצה שלכם?

אירועים פרטיים  

מושב כוכב מיכאל 

 

 

רם ואורי היקרים,

מה אומר ומה אגיד? אתם מקסימים! ושירותיים! ואדיבים ונחמדים וכמובן - מוכשרים...

הדרך שעברתם איתנו לקראת יום ההולדת 75 של אבא שלי, משלב הרעיון עד שלב הביצוע היתה ארוכה ומדהימה...                    

הרצון שלכם להכיר את אבא על מנת להתאים כמה שיותר את עצמכם אליו, הטלפונים והמיילים הרבים שבהם עזרתם לנו בכל דרך אפשרית גם בדברים שלא קשורים ישירות למופע שלכם, החל מהגברה, מוסיקת רקע, הנחיית הערב - וכמובן המופע עצמו - אתם פשוט מקסימים... והמופע היה מיוחד ומרגש - פשוט חוויה...

בבקשה תשלחו אלי אנשים לקבל המלצות במייל או בטלפון כי אני ממש אשמח להמליץ....
דנה זיו

אורי ורם שלומות!

"היה ערב מקסים", "נהנינו מאד", "היה כיף להיפגש ולשיר ביחד", "כל הכבוד על היוזמה"... אלה רק חלק קטן מן ההתרשמויות והמשפטים שקיבלנו לאחר ערב שישי שהייתם אצלנו במועדון החברים ה"קטן" שפתחנו מחדש לפעילות לרווחת החברים במושב כוכב מיכאל שובל. 

היה ערב קסום, אתם נהדרים, אהבנו את בחירת השירים קטעי הוידאו ובכלל. המלצתי כבר לחברות אחרות באזור שממש שווה לקחת אתכם. המשיכו בעבודתכם הטובה ואולי עוד ניפגש לאירוע נוסף בסדרה שלכם. יישר כוח!

עידית אבירם
בשם"הפקות כוכב"
תרבות לחברים.


 

 © כל הזכויות שמורות לרם סופר ואורי מוסטקי - 2T Music Education 2011

בניית אתרים וניהול תוכן